• آخرین بروز رسانی : 1400/06/28

اخبار > اهدای خون کارمندان سپاه ولی عصر(عج) و بسیج ادارات خوزستان

 


  چاپ        ارسال به دوست

اهدای خون کارمندان سپاه ولی عصر(عج) و بسیج ادارات خوزستان

اهدای خون کارمندان سپاه ولی عصر(عج) و بسیج ادارات خوزستان

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون خوزستان ، سرهنگ مجید حسین زاده مسئول سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در ششمین روز از هفته دولت و ایام گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و اجرای طرح نذر خون به همراه جمعی از کارمندان بسیجی در مرکز اهدای خون اهواز حضور یافتند.

سرهنگ مجید حسین زاده ضمن دیدار با دکتر علی فیضی مدیرکل انتقال خون خوزستان، با اشاره به اینکه این طرح از ابتدای هفته دولت آغاز شده و همچنان ادامه دارد، گفت: همزمان به مناسبت هفته دولت وروز کارمند با هماهنگی ادارات استان و اداره کل انتقال خون استان جمعی از بسیجیان با حضور در مراکز اهدای خون و اهدا بخشی از خون خود در این امر خداپسندانه و با هدف ترویج روحیه از خودگذشتگی و ایثار شرکت می‌کنند
دکتر فیضی بیان کرد: بیماران خاص تالاسمی،هموفیلی ،دیالیزی،مجروحین تصادفات و سوانح   بیماران تحت اعمال جراحی شیمی درمانی از جمله نیازمندان خون و فرآورده های آن می باشند. این نیاز همیشگی بوده و درتمامی ایام سال نیز ادامه دارد. و این مرکز نیازمند مراجعه دائم و همه روزه اهداکنندگان جهت اهدای خون است، تا بتواند فرآورده‌های خونی از قبیل گلبول قرمز متراکم، پلاسما، پلاکت و کرایو را تولید و در اختیار  بیماران قرار دهد.

 

درآخر سرهنگ حسین زاده بیان کرد:  بسیجیان برای حفظ نظام و انقلاب آماده جانفشانی و خدمت بی منت به مردم در تمامی عرصه ها هستند و امروز نیز با اهدای خون خود یاری گر بیماران خواهند بود .     


 


١٣:٠٥ - دوشنبه ٨ شهريور ١٤٠٠    /    عدد : ٢١٩٣٤    /    تعداد نمایش : ٢١خروج